Рада сьогодні розгляне законопроект про вищу освіту

Рада сьогодні розгляне законопроект про вищу освіту

Укрінформ
Верховна Рада у середу, 6 лютого, планує розглянути урядовий законопроект "Про внесення змін до статті 44 Закону України "Про вищу освіту".

Про це йдеться в порядку денному, опублікованому на сайті парламенту.

На повторне друге читання винесено законопроект №6746 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення принципів процесуальної справедливості та підвищення ефективності проваджень у справах про порушення законодавства про захист економічної конкуренції".

Наступним блоком, згідно з порядком денним, є питання ратифікації. Так, парламентарії планують розглянути законопроекти 0199 "Про ратифікацію Протоколу між Урядом України і Урядом Турецької Республіки про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Турецької Республіки про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і майно", 0193 "Про ратифікацію Протоколу між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії про усунення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доход і на приріст вартості майна, вчиненої у Лондоні 10 лютого 1993 року" та 0165 "Про ратифікацію Меморандуму між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Австрія про взаємний доступ на ринки праці членів сімей працівників дипломатичних представництв та консульських установ".

Народні депутати також розглянуть урядовий законопроект №5023 "Про внесення зміни до статті 44 Закону України "Про вищу освіту". Передбачається, що прийняття законопроекту дасть змогу дітям, позбавленим батьківського піклування, брати участь у конкурсі за результатами вступних іспитів із конкурсних предметів у вищому навчальному закладі в межах установлених квот прийому до українських вишів нарівні з дітьми-сиротами без проходження ЗНО.

Читайте також: Порошенко закликав Раду підтримати зміни до Конституції про вступ до ЄС і НАТО

Традиційно у середу депутати працюватимуть у сесійній залі лише протягом ранкового пленарного засідання, що триватиме до 14:00. На решту дня запланована робота парламентаріїв у комітетах, фракціях і групах.

Зокрема, о 15:00 розпочнеться засідання комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, участь у якому планують брати генеральний прокурор Юрій Луценко та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-