Горбулін каже, що цей рік буде схожий на 2004-й

Горбулін каже, що цей рік буде схожий на 2004-й

Укрінформ
Росія чинитиме безпрецедентні зусилля із втручання у виборчі кампанії 2019 року в Україні, тому західні партнери не ризикують формувати плани двосторонньої співпраці з Українською державою до завершення виборів.

Про це написав перший віце-президент Національної академії наук України Володимир Горбулін у своїй статті, опублікованій у "Дзеркалі тижня. Україна."

«Втручання Москви в перебіг виборчих кампаній загрожує бути безпрецедентним. На кону стоїть занадто багато. Невипадково деякі наші західні партнери не ризикують формувати плани двосторонньої співпраці до завершення виборів. 2019-й може виявитися для країни таким самим складним, як і 2004-й (хоча, ймовірно, і не таким, як 2014-й). Успішність завтрашньої України залежить від того, чи здатні будуть еліти після виборів сформувати якісний образ майбутнього, піднятися над містечковою оцінкою реальності й зазирнути за горизонт», - вважає Горбулін.

На його думку, головне завдання, яке стоїть перед новими Президентом, парламентом і урядом, - консолідація професіоналів для повноцінного відновлення "хребта" держави.

Читайте також: Агресія Кремля є наслідком "акуратної" безпекової політики Європи - Горбулін

«Це необхідно для розробки та втілення повновагих проектів майбутнього, з урахуванням усіх викликів і загроз. Саме це може ліквідувати дефіцит довіри громадян до влади, мобілізувати найбільш затребуваний ресурс - єдність і згуртованість. Такий необхідний на тлі дедалі агресивнішої Росії та дедалі більш розгубленої Європи», - наголосив Горбулін.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-