Клімкін пояснив, що зробить переговори щодо “Північного потоку” ефективними

Клімкін пояснив, що зробить переговори щодо “Північного потоку” ефективними

Укрінформ
Поширення європейських правил на "Північний потік" є єдиним ефективним способом зробити наші тристоронні консультації ефективними і конструктивними.

Про це сказав міністр закордонних справ України Павло Клімкін на спільній прес-конференції з федеральним міністром закордонних справ Німеччини Гайко Маасом, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Наша позиція є максимально чіткою, ми вважаємо, що поширення європейських правил на "Північний потік" - є єдиним ефективним способом зробити наші тристоронні консультації ефективними і конструктивними. І звичайно це дасть нам можливість привести саму дискусію в раціональну площину", - сказав Клімкін.

Читайте також: Коболєв сподівається, що у Європі зможуть завадити добудові "Північного потоку 2"

Він зазначив, що зараз обговорюється з європейською комісією питання, щоб стосовної нашої газотранзитної системи застосовувались всі європейські правила. "Якщо наша газотранзитна система буде підпадати під європейські правила, то і "Північний потік" має відповідати європейським правилам. Це дозволить нам зробити дуже багато в контексті енергетичної безпеки Європи, це дозволить забезпечити реальну конкуренції і стабільність постачання української ГТС", - наголосив український міністр.

На його переконання, якщо не буде транзиту українською територією, то "Росія застосовуватиме зовсім інші методи для дестабілізації України й досягнення своєї логіки федералізації України".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-