ОПОРА фіксує виборчі фейки у соцмережах

ОПОРА фіксує виборчі фейки у соцмережах

Укрінформ
Напередодні місцевих виборів, що відбулись 23 грудня, ОПОРА зафіксувала багато фейкових сторінок від БПП «Солідарність».

Про це в Івано-Франківську на прес-конференції повідомив координатор ОПОРИ в Івано-Франківській області Іван Маруняк.

«Цікавим випадком є поява великої кількості фейкових сторінок від імені місцевих організацій Партії Блоку Петра Порошенка «Солідарність» одномоментно майже по всій території України, в тому числі в Івано-Франківській області. В нашому випадку це була сторінка нібито Калуської районної організації цієї політпартії, з якої йшла компрометуюча інформація про БПП «Солідарність». Цей випадок стосується більше виборів у ОТГ, які відбулись 23 грудня. Ми звернули на нього увагу, бо це може свідчити про зростання ролі соціальних мереж у виборчих технологіях», - повідомив Маруняк.

Читайте також: На Полтавщині дітям роздають подарунки з символікою "Батьківщини" - ОПОРА

В ОПОРІ зауважили, що фейкова сторінка Калуської районної організації у соцмережі розміщувала інформацію напередодні виборів до ОТГ лише два дні: 21 та 22 грудня.

Після появи цієї сторінки вийшла спільна заява Івано-Франківської обласної та Калуської районної організацій БПП «Солідарність» про те, що інформація на цій сторінці у Facebook щодо підтримки одного з кандидатів на голову Новицької ОТГ є фейковою, як і сама сторінка.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-