Делегація ГПУ обговорила з німецькими колегами подальшу співпрацю

Делегація ГПУ обговорила з німецькими колегами подальшу співпрацю

Укрінформ
Делегація Генеральної прокуратури України на чолі з Генеральним прокурором України Юрієм Луценком 10-11 грудня з робочим візитом відвідала місто Берлін.

Про це поінформував Facebook прес-секретар Генеральної прокуратури Андрій Лисенко.

"Юрій Луценко провів ряд зустрічей із керівництвом Відомства Федерального Канцлера, Генеральної прокуратури Федеральної землі Берлін, Міністерства внутрішніх справ, Федерального міністерства юстиції, Міністерства закордонних справ та Бундестагу. Генеральний прокурор України зосередив особливу увагу на необхідності засудження міжнародною спільнотою відкритих агресивних дій Російської Федерації проти України", - написав речник.

Під час зустрічей Луценко розповів німецьким колегам, що правоохоронними органами України невідкладно розпочаті кримінальні провадження за фактами агресії Росії в районі Керченської протоки та порушення її представниками прав українських моряків.

Делегація прокуратури представила ключові здобутки правоохоронної системи України у боротьбі з корупцією, зокрема, про направлення протягом останніх двох з половиною років до суду обвинувальних актів щодо майже 5300 корупційних правопорушень.

Учасники зустрічей обговорили реформування відомства у сучасну європейську інституцію та ключові кроки такої трансформації: виконання Дорожньої карти реформ, проведення незалежної організаційної оцінки відомства, відкритий конкурсний набір до прокуратури, роботу органів прокурорського самоврядування.

Читайте також: Шахраї вимагали хабара за продаж державного теплохода - Луценко

З німецькими колегами також погоджено подальшу співпрацю у протидії кіберзлочинності, торгівлі людьми та відмиванні грошей.

За словами речника, німецьку сторону поінформовано про завершення розслідування та про передачу до суду більшості кримінальних проваджень щодо представників режиму Януковича. У цьому контексті окремо обговорено шляхи повернення відповідних активів, частина з яких встановлена на території Німеччини.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-