У БПП хочуть знати, чому Тимошенко не голосує за закони проти агресії РФ

У БПП хочуть знати, чому Тимошенко не голосує за закони проти агресії РФ

Укрінформ
Народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Олександр Бригинець наголосив, що Юлія Тимошенко відсутня у залі під час ухвалення у парламенті важливих антиросійських рішень.

Про це повідомляється на сайті партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

«Дуже показово, що під час голосування за припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією, в сесійній залі парламенту не було однозначної єдності. Прогнозовано, що деякі політики під різними приводами не з’явилися сьогодні в залі. Всі знали, що саме сьогодні, в День Збройних сил України, на порядку денному блок вкрай важливих безпекових законів. В Російській Федерації істерика: український парламент дозволив без попередження стріляти в акваторії Азовського та Чорного моря, Україна збільшила прибережну зону... Рішень прийнято багато. Варто зазначити, що деякі знакові політики були відсутні. Юлія Тимошенко нібито поїхала на важливі зустрічі в США. Але варто відзначити, що кожного разу, коли в парламенті ухвалюється важливе антиросійське рішення, Юлії Тимошенко немає в залі», – заявив Бригинець.

Читайте також: “Батьківщина" за три місяці пустила на рекламу 25 мільйонів

На підтвердження своїх слів, нардепутат повідомив статистику голосувань лідера «Батьківщини». «20 вересня 2016 року – Постанова про невизнання виборів до Державної думи Росії – офіційно Юлія Тимошенко відсутня, однак, в першій половині дня була в залі. 6 жовтня 2017 року – Проект “Закону про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях” у першому читанні – Тимошенко не голосувала. 18 січня 2018 року – Закон про деокупацію Донбасу і визнання Росію агресором та окупантом – Тимошенко не голосувала. 12 липня 2018 року – голосування по збитому літаку МН 17 – Юлія Тимошенко відсутня. Сьогодні, припинення Договору з Росією – відсутня», - наголосив він.

За словами Бригинця, причину таких дій має пояснити або фракція «Батьківщина», або сама Юлія Тимошенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-