Оборонний комітет парламенту Канади підготує звіт про Україну

Оборонний комітет парламенту Канади підготує звіт про Україну

Укрінформ
Постійний комітет парламенту Канади із питань оборони підготує доповідь про безпекову ситуацію у Чорноморському регіоні.

Про це розповів голова комітету Стівен Фур, коментуючи спеціальне засідання за участю послів України, Грузії та Молдови, повідомляє Укрінформ.

“До наших обов'язків входить складання доповідей, і ми спробуємо підготувати одну до того, як парламент піде на канікули, й дати рекомендації уряду Канади стосовно того, як допомогти Україні, а також Грузії та Молдові”,  - сказав Фур.

Він наголосив, що в минулому члени комітету не цуралися “виходити за межі”. “Якщо ви читали наші минулі доповіді, то знаєте, що ми часто заступаємо у сферу закордонних справ. Ми й надалі робитимемо це, оскільки вбачаємо цінність у тому, аби максимально допомагати Україні, Молдові та Грузії”, - зауважив депутат.

Читайте також: У Канаді висловили підтримку безвізу з Україною

У графіку роботи комітету на наступний тиждень справді є закрите засідання, на якому розглядатиметься проект доповіді на тему: “Регіональні геополітичні та військові інтереси у контексті російської ворожості та агресії”.

Осіння сесія канадського парламенту закривається 14 грудня. Після цього депутати повернуться до Оттави аж наприкінці січня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-