ТСК із розслідування нападів на активістів проведе засідання в Одесі

ТСК із розслідування нападів на активістів проведе засідання в Одесі

Укрінформ
Наступне виїзне засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради для проведення розслідування відомостей щодо нападу на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів відбудеться в Одесі.

Про це журналістам повідомив голова ТСК, народний депутат Борислав Береза під час брифінгу після засідання у вівторок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"На засіданні було прийнято рішення провести наступне виїзне засідання у місті, де трапилося найбільше резонансних подій по нападах на активістів, в якому, мабуть, останнім часом щотижня щось трапляється, - це Одеса. Отже, в Одесі - наступне виїзне засідання", - сказав Береза.

На запитання журналістів, коли саме відбудеться засідання, він зазначив, що це буде вирішено протягом тижня.

"Є декілька питань, коли можуть усі, тому що депутати не вільні в часі. Вони працюють, зокрема на округах, у комісіях, і їм потрібно дійсно врегулювати це питання", - пояснив голова ТСК.

Водночас він уточнив, що в Одесі ТСК працюватиме над 4-5 основними справами.

Читайте також: У ТСК щодо Гандзюк сказали, які ще справи розслідуватимуть

"Так сталося, що Одеса - зараз дуже не спокійний, буремний, я би сказав так, регіон. І ми саме тому вирішили їхати туди, щоб з'ясувати для себе все те, що ми, мабуть, з'ясували в Херсоні. І я сподіваюсь, що люди, в яких є свідчення або інформація, і вони або бояться надавати її правоохоронцям, або надавали і не бачать реакції, або є інформація, яку вони хочуть надати комісії, зможуть прийти до ТСК і передати її нам", - додав Береза.

Окрім того, за його словами, члени ТСК вирішили створити окремі підгрупи, які додатково працюватимуть у п'яти містах - Херсоні, Одесі, Харкові, Києві та Сєвєродонецьку.

Як повідомляв Укрінформ, 6 листопада ВР утворила тимчасову слідчу комісію, яка займатиметься перевіркою відомостей та з'ясуванням стану розслідування щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-