Дуда найближчим часом може відвідати Україну

Дуда найближчим часом може відвідати Україну

Укрінформ
Президент Польщі Анджей Дуда може найближчим часом відвідати Україну у світлі кризової ситуації в Азовському морі.

Таку думку в ефірі радіо Zet висловив міністр канцелярії президента Польщі Павел Муха.

“Якщо буде така потреба... то я б не виключав цього”,- повідомив Муха, відповідаючи на питання, чи президент Дуда за прикладом президента Литви може найближчим часом відвідати Україну.

Читайте також: Польща хоче ще більше санкцій для Росії - Дуда

Він зазначив, що президент Польщі дуже активно реагує на ситуацію в Україні, про що свідчить телефонна розмова у понеділок президентів Дуди і Порошенка, а також “дуже рішучі” висловлювання президента у вівторок під час візиту до Болгарії.

Муха наголосив, що Польща послідовно підтримуватиме Україну на міжнародній арені.

“Ми не погоджуємося на анексію Криму, блокаду Кримської протоки, на російські інциденти в Азовському морі”,- констатував міністр канцелярії президента РП.

Читайте також: Туск обіцяє зробити все для консолідації ЄС на підтримку України

Він також зауважив, що польська сторона дуже чітко вказує на те, що Росія повинна відчути наслідки своїх дій. Відтак, президент Польщі задекларував можливість чергових санкцій проти Росії.

Як інформувалося, під час візиту до Болгарії у вівторок Дуда заявив, що Польща підтримає міжнародні ініціативи щодо розширення санкцій проти Росії за її агресивні дії проти українців у Керченській протоці, якщо такі пропозиції з’являться на порядку денному.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-