Націоналісти назвали свого кандидата у президенти

Націоналісти назвали свого кандидата у президенти

Укрінформ
Лідери націоналістичних сил підтримали висунення голови секретаріату Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Руслана Кошулинського кандидатом у президенти на виборах у 2019 році.

Про це йдеться в заяві, яку підписали націоналісти, повідомляє ВО "Свобода".

"ВО "Свобода" (лідер – Олег Тягнибок), "Правий сектор" (голова партії – Андрій Тарасенко), Організація українських націоналістів (голова – Богдан Червак), Конгрес українських націоналістів (голова – Степан Брацюнь) та "С14" (лідер руху – Євген Карась) разом заявили про підтримку свободівця Руслана Кошулинського як кандидата в президенти на виборах 2019 року", - йдеться у повідомленні.

У заяві підписанти наголошують, що необхідно зупинити наступ реваншистських сил на президентських та парламентських виборах. "2019 рік буде визначальним для України: або наша країна утвердиться як Українська Самостійна Соборна Держава, або впаде в провалля реваншу промосковських сил. Надзвичайно важливими в цьому є президентські та парламентські вибори. На них треба дати вирішальний бій реваншистам, і лише націоналісти є тими, хто здатен зупинити агентуру Кремля. Обговоривши політичну ситуацію, ми – повноважні представники націоналістичних організацій – ухвалили рішення підтримати кандидатуру Руслана Кошулинського на президентських виборах 2019 року", – йдеться в заяві.

Читайте також: У Тягнибока є кандидатура у президенти - замість себе

Повідомляється також, що про підтримку Кошулинського раніше заявив провідник національного руху "ДІЯ" Дмитро Ярош.

Як повідомляв Укрінформ, чергові вибори президента України заплановані на останню неділю березня 2019 року. ВГО "Комітет виборців України" повідомила, що в Україні вже понад 30 політиків заявили про намір узяти участь у виборах президента 2019 року. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-