Саєнко заявив про завершення реорганізації пілотних міністерств

Саєнко заявив про завершення реорганізації пілотних міністерств

Укрінформ
Уряд опублікував постанову "Про завершення реформування структури апарату деяких міністерств".

Реалізація документу дозволить швидше завершити заходи з реформування пілотних міністерств, які було розпочато в рамках реалізації Стратегії реформування державного управління України на 2016—2020 роки, схваленої розпорядженням Кабінету міністрів від 24 червня 2016 року, написав на своїй сторінці у Facebook міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко.

“Ще один потужний крок у рамках реформи державного управління - завершення реорганізації пілотних міністерств. Сьогодні опубліковано важливу постанову уряду, що дозволяє сфокусувати роботу міністерств на формуванні політики та підвищити якість урядових рішень”, - написав Саєнко.

За його словами, нова структура міністерств передбачає чітке розмежування функцій формування та реалізації політики; поступове позбавлення міністерств від невластивих функцій, зокрема надання адмінпослуг, здійснення управління об’єктами державної власності; оптимізацію структури міністерств та усунення дублювання між підрозділами. Функції з організаційного забезпечення будуть уніфіковані та зосереджені в секретаріатах міністерств.

“Фокусування міністерств на формуванні політики – це перш за все і антикорупційний крок, оскільки відокремлює їх від невластивих повноважень, прибирає конфлікт інтересів, який буває коли міністерства самі формують правила, і самі їх впроваджують та контролюють”, - підкреслив урядовець.

Читайте також: Уряд підтримав 55 проектів регіонального розвитку на 186 мільйонів - Зубко

За його словами, міністерства стануть сучасними, потужними аналітичними центрами, які формуватимуть державну політику відповідно до викликів і потреб сьогодення.

Зазначається, що в новостворених директоратах вже розпочали працювати близько 500 нових держслужбовців. До їх роботи пред'являються жорсткіші вимоги, застосовуються вимірювані показники ефективності та нова система оплати праці.

Постанова КМУ "Про завершення реформування структури апарату деяких міністерств" опублікована на урядовому порталі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-