Парубій відкрив ранкову Раду

Парубій відкрив ранкову Раду

Фото
679
Ukrinform
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив ранкове пленарне засідання парламенту у вівторок.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України оголошую відкритим», - сказав Парубій.

У залі зареєструвалося 356 народних депутатів.

Ранкове засідання Верховної Ради/ Фото Володимира Тарасова

Як повідомляв Укрінформ, першим блоком у вівторок парламентарії збираються розглянути питання національної безпеки та оборони. Зокрема заплановано розгляд чотирьох депутатських законопроектів щодо гуманітарного розмінування Донбасу. Серед них – проект №9080-1 «Про протимінну діяльність в Україні», над яким працювали в тому числі перший віце-спікер Ірина Геращенко та голова постійної делегації ВР у Парламентській асамблеї НАТО Ірина Фріз. Профільний комітет рекомендує Раді ухвалити його за основу, відхиливши при цьому решту законопроектів.

Після цього Рада має намір розглянути у першому читанні доопрацьований законопроект 8361 "Про прилеглу зону України", прийняття якого дозволить розширити контрольовану територію на морі на 12 морських миль, що позитивно вплине на безпекову ситуацію в регіоні та забезпечення економічного суверенітету України.

Читайте також: Рада планує розглянути законопроекти про протимінну діяльність

У цьому ж блоці планується розгляд урядового проекту закону №6777 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо інженерно-технічного облаштування та утримання державного кордону".

Далі Рада планує ухвалити низку аграрних законопроектів. Так, у першому читанні ВР має намір підтримати урядовий законопроект 4611 "Про вимоги до предметів та матеріалів, що контактують з харчовими продуктами".

Водночас друге читання має пройти проект закону №7060 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення і розвитку сімейних фермерських господарств та припинення корупційних зловживань у сфері розпорядження землями державної та комунальної власності», ухвалений за основу 22 травня 2018 року.

Також пленарного вівторка для повторного розгляду з пропозиціями Президента України до парламенту вноситься закон «Про приватну детективну (розшукову) діяльність» (№3726). Депутати ухвалили його 13 квітня 2018 року, проте, 7 червня глава держави наклав на нього вето. При цьому зазначалося, що в законі сформовано перелік дозволених видів приватних детективних послуг без урахування вимог низки законодавчих актів України.

Окремими блоками ВР має намір розглянути низку проектів постанов щодо перейменування населених пунктів Івано-Франківської, Черкаської, Київської та Харківської областей, а також щодо зміни в адміністративно-територіальному устрої на Донеччині та Луганщині.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-