ЦВК зробила заяву щодо виборів у 123 ОТГ

ЦВК зробила заяву щодо виборів у 123 ОТГ

Децентралізація
Укрінформ
Центральна виборча комісія закликає всіх суб'єктів виборчого процесу створити належні умови для дотримання та реалізації принципів демократичних виборів в об'єднаних територіальних громадах, призначених на 23 грудня.

Про це повідомляється на сайті ЦВК.

“3 листопада, розпочався виборчий процес цих місцевих виборів. У зв'язку з цим, Центральна виборча комісія закликає всіх суб'єктів виборчого процесу створити належні умови для дотримання та реалізації принципів демократичних виборів. Наша спільна мета - забезпечення законності та публічності виборів задля підвищення довіри суспільства як до всіх виборчих процедур, так і до встановлених результатів виборів”, - ідеться в повідомленні.

У ЦВК також звернули увагу членів територіальних виборчих комісій на необхідність дотримання та однакового застосування законодавства України про місцеві вибори.

Крім того, у ЦВК розраховують на “професійність представників засобів масової інформації, і на те, що, усвідомлюючи свою відповідальність перед суспільством, під час висвітлення виборчої кампанії журналісти будуть дотримуватися всіх відповідних стандартів”.

“При цьому Комісія нагадує, що рівність прав і можливостей кандидатів, місцевих організацій політичних партій - суб'єктів виборчого процесу, має гарантуватися, зокрема, неупередженим ставленням до них”, - наголосили в Центрвиборчкомі.

Зі свого боку Центральна виборча комісія запевнила у готовності інформаційно і консультативно допомагати всім без виключення зацікавленим мас-медіа.

Читайте також: У суботу стартує виборчий процес перших виборів у 123 ОТГ

Також ЦВК підтримує активну участь у виборчому процесі офіційних спостерігачів від громадських та міжнародних організацій, іноземних держав, що засвідчить його належний рівень прозорості.

Як повідомлялося, у суботу, 3 листопада, розпочався виборчий процес перших виборів у 123 об'єднаних територіальних громадах, призначених на 23 грудня.

За даними ЦВК, загальна сума, передбачена затвердженим розподілом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів 23 грудня 2018 року, становить 31 млн 51 тис. 500 гривень.

Загалом з 25 жовтня 2015 року до 29 квітня 2018 року в Україні було призначено 707 перших місцевих виборів в об'єднаних територіальних громадах.

Після проведення виборів 23 грудня загальна чисельність усіх разом узятих призначених перших виборів в ОТГ становитиме 830.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-