Порошенко представив нового голову Київської ОДА

Порошенко представив нового голову Київської ОДА

Відео
1158
Ukrinform
Президент Петро Порошенко головним завданням новому голові Київської обласної державної адміністрації Олександру Терещуку визначив захист людей, у тому числі соціальний.

Про це він заявив під час представлення нового очільника Київської ОДА, повідомляє прес-служба Глави держави.

"Головне завдання, яке я ставлю новому голові ОДА – це захист людей, у тому числі і соціальний захист. Ми маємо бути абсолютно відкритими до проблем людей і не класти проблеми у "довгу шухляду", а вирішувати їх", - зазначив Порошенко.

Зокрема, він наголосив на важливості недопущення зниження рівня життя населення.

“Є проблеми із субсидіями? Спростіть, нарахуйте, а потім розберетесь. У жодному разі не можна, щоб людині було відмовлено, особливо, коли вона має законне право на це”, - сказав Президент.

Глава держави додав, що це питання кореспондується з енергоефективністю, з підвищенням ефективності використання бюджетних коштів.

У цьому контексті він зауважив, що потрібно “зробити ще один крок” і переходити до монетизації субсидій. За його словами, механізм монетизації субсидій має бути негайно розроблений і запроваджений якнайшвидше. Порошенко наголосив, що уряд має забезпечити відповідну ефективну роботу, щоб кожен мав можливість звернутися і вирішити свою проблему.

Читайте також: Порошенко призначив нового голову Київської ОДА

Президент також відзначив, що не можна допустити, аби “будь-які політикани, пообіцявши, що газ (а раніше це був бензин, цукор, а ще до цього хліб...) буде безкоштовним, будемо роздавати”.

“Ми цим вже наїлися. Безкоштовний сир – тільки в мишоловці. Або в імперській столиці, в Москві, куди треба було їздити для того, щоб отримувати газ і здавати суверенітет. Ми не допустимо повернення до цих часів”, - сказав Глава держави.

Як повідомлялося, Президент Петро Порошенко звільнив Олександра Горгана з посади голови Київської обласної державної адміністрації й призначив на цю посаду Олександра Терещука.

Фото: president.gov.ua.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-