Суд у справі Януковича взяв перерву до завтра — адвокат готує ще кілька клопотань

Суд у справі Януковича взяв перерву до завтра — адвокат готує ще кілька клопотань

1755
Ukrinform
Оболонський райсуд оголосив перерву у розгляді справи щодо державної зради екс-президента Віктора Януковича до 30 жовтня.

Про це оголосив головуючий суддя Владислав Дев'ятко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Враховуючи те, що суд завжди забезпечував право на захист Януковича для того, щоб захисник якісно міг захищати інтереси обвинуваченого в судових дебатах, суд оголошує перерву до завтра на 9:00", - сказав Дев'ятко.

Так, у понеділок платний адвокат Януковича Олександр Байдик продовжив читати свою дебатну промову.

Він п'ять разів заявляв клопотання про відновлення судового слідства з різних причин, суд щоразу відмовляв.

Також Байдик заявляв низку клопотань про визнання деяких доказів у справі недопустимими.

Він також надав суду документи щодо того, що він перебував на лікарняному.

Орієнтовно о 17:35 Байдик попросив суд оголосити перерву до вівторка.

Він додав, що тільки у вівторок зможе висловитися щодо завершення своєї промови, оскільки в нього є текст і він готовий виступати. "Окрім того, є ще декілька клопотань, які я хочу заявити суду... Якщо встигнемо, то буде завтра", - додав Байдик.

Він нагадав, що ще на початку засідання оголосив про наміри ще три дні читати свою дебатну промову.

"Прошу суд все ж таки зробити перерву, надати мені можливість підготуватись більш ретельно, підготувати клопотання і продовжити свій виступ вже завтра о 9 годині", - сказав Байдик.

У свою чергу Дев'ятко підкреслив, що жодним чином його не обмежує, а просто з'ясовує, чи встигає він завершити свій виступ у дебатах.

Читайте також: Адвокат Януковича вчетверте за день заявив суду те ж саме клопотання

"Шановний суд, я буду знати це безпосередньо тільки завтра. У мене була одна промова, я її скорочую, щоб найшвидше закінчити. Я думаю, що буде достатньо часу, щоб в ці два дні завершити ту промову, яку я підготував на даний час", - уточнив Байдик.

Суд оголосив перерву на 30 жовтня.

Як повідомляв Укрінформ, 29 жовтня Оболонський районний суд продовжив розгляд по суті справи за обвинуваченням екс-президента Віктора Януковича у держзраді.

За даними Генпрокуратури, екс-президента Віктора Януковича підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 (пособництво в умисних діях, вчинених з метою змін меж території та державного кордону України), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни) Кримінального кодексу України.

Фото: Громадське

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-