Канадська опозиція обіцяє й надалі підтримувати Україну

Канадська опозиція обіцяє й надалі підтримувати Україну

Укрінформ
Консервативна партія Канади, найбільша в опозиції федерального парламенту країни, обіцяє не згортати свою підтримку України.

Про це заявив лідер партії Ендрю Шир з нагоди відкриття у Торонто Меморіалу жертв Голодомору, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Консервативна партія Канади завжди буде надійним голосом на підтримку народу вільної й демократичної України”, - сказав Шир.

На його переконання, деякі із уроків, засвоєних під час Голодомору, актуальні досі. “Уроки Голодомору актуальні й нині, адже Україна продовжує боротися проти репресивного режиму у Москві. Режим намагається примусити українців підкоритися його волі, роздмухуючи насильство й підриваючи суверенітет та територіальну цілісність України”, - наголосив депутат.

Читайте також: Тіньовий міністр оборони Канади закликав надати Україні зброю

Він також відзначив активну позицію українських організацій Канади, задіяних у спорудженні Меморіалу. “Я відзначаю лідерську роль Конгресу українців Канади у Торонто й інших діаспорних організацій та окремих осіб, залучених до зведення Меморіалу жертв Голодомору. Він служитиме місцем пам’яті, вшанування та громадського просвітництва канадців”, - підсумував Шир.

Як повідомляв Укрінформ, у неділю в Торонто було відкрито Меморіал жертв Голодомору. До офіційної церемонії долучилося кілька сот людей, серед яких був мер Торонто Джон Торі, міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд, перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів, генеральний консул України в Торонто Андрій Веселовський, ряд депутатів федерального та провінційного парламентів, президент Конгресу українців Канади Павло Грод, а також інші очільники української громади.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-