Уряд обіцяє без затримок виконати свою частину роботи щодо запуску Антикорупційного суду

Уряд обіцяє без затримок виконати свою частину роботи щодо запуску Антикорупційного суду

1068
Ukrinform
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що уряд не має жодних повноважень впливу на старт роботи Вищого антикорупційного суду, але запевнив, що фінансування та забезпечення відповідним приміщенням суду відбудуться без затримок.

Про це в прямому ефірі "Свободи слова" на ICTV заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Значна роль в цьому процесі (проведенні конкурсу до Вищого антикорупційного суду – ред.) відведена Вищій кваліфікаційній комісії суддів, на яку уряд не має ні впливу, ні координується з нею.. Це взагалі незалежна  гілка влади , до якої ми не маємо відношення. Але з іншого боку ми заклали в бюджет кошти на фінансування цих інституцій, ми все зробили для того, щоб підшукати необхідні приміщення для того, щоб його розмістити, і це ми будемо робити. Ми це зробимо абсолютно вчасно і без будь-яких затримок з боку уряду», -  зазначив Гройсман.

Він нагадав, що його позиція щодо створення Вищого антикорупційного суду «була достатньо жорсткою».

Читайте також: Сума пропозицій додаткових видатків до бюджету-2019 складає понад 2 трильйони — Прем'єр

« Якщо ми не покажемо країні, що ми здатні приймати рішення і створювати незалежні суди в Україні , в тому числі антикорупційний, ну тоді ми не маємо права взагалі бути в цій владі», -  зазначив Гройсман.

Як повідомлялося, 2 серпня 2018 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України оголосила два конкурси: на 39 посад суддів Вищого антикорупційного суду та на 78 посад суддів Верховного суду.

Подання документів на участь в обох конкурсах тривало з 8 серпня 2018 року до 14 вересня 2018 включно.

Станом на 25 вересня 2018 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України отримала документи на участь у конкурсі до Вищого антикорупційного суду від 342 кандидатів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-