Звільнення політв'язнів: Україна розраховує на підтримку Австралії в ООН

Звільнення політв'язнів: Україна розраховує на підтримку Австралії в ООН

Укрінформ
Віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з главою МЗС Австралії Маріс Пейн.

Про це інформує Урядовий портал.

"Ми можемо поділитися цим цінним досвідом із нашими міжнародними партнерами. Конфлікт в Україні – це не просто війна з Росією – це конфлікт цивілізацій. На кону такі цінності, як демократія, повага до рівності та принципів міжнародного права. І ця загроза впливає не тільки на країни Європи, а також і на глобальну безпеку", – цитує портал віце-прем'єр-міністра.

Климпуш-Цинцадзе поінформувала Пейн щодо діяльності Платформи Україна – НАТО з протидії гібридним загрозам, зокрема, про організацію в межах Платформи у Києві 7 – 8 листопада Міжнародної конференції з протидії гібридним загрозам. Вона також висловила готовність до обміну досвідом з австралійцями у цій сфері.

Як зазначається, Пейн наголосила на надзвичайній важливості посилення міжнародних політичних та юридичних заходів, зокрема, продовження санкцій проти Росії, з огляду на резонансні випадки агресії з боку РФ проти цивілізованого світу.

Читайте також: Климпуш-Цинцадзе закликає Австралію поглибити політичний діалог

Під час зустрічі Климпуш-Цинцадзе зауважила, що Україна розраховує на підтримку Австралії як члена Ради ООН з прав людини "для звільнення з-під варти українських політв'язнів та захисту прав корінних народів".

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе перебуває з офіційним візитом в Австралії, де взяла участь в урочистостях, присвячених зустрічі Національної збірної України Ігор Нескорених у Сіднеї.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-