Осіннє загострення та боягузтво — Турчинов прокоментував

Осіннє загострення та боягузтво — Турчинов прокоментував "погрози" Москви

Укрінформ
Заява Держдуми РФ є свідченням неадекватної агресивності та боягузтва російської політичної еліти.

Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, повідомляє прес-служба РНБО.

"В Україні немає жодного загострення ситуації, на яке посилаються у своїй заяві російські депутати. Є тільки осіннє загострення в головах російського військово-політичного керівництва", - сказав Турчинов.

Секретар РНБО України наголосив, що наша держава виконує всі взяті на себе міжнародні зобов'язання, і дійсно стала авангардом протистояння "на всіх можливих фронтах і напрямках" російській агресії.

"Боягузливо ховаючись за свій ядерний потенціал, яким Путін сьогодні вчергове погрожував, обіцяючи знищити цивілізований світ, російські депутати перейшли до прямих погроз Україні, але ці погрози викликають не страх, а презирство до їх авторів", - сказав Турчинов.

Читайте також: Путін не виключає, що Росія може застосувати ядерну зброю

За його словами, однією з причин чергової хвилі "волань та погроз російської політичної еліти є руйнація сподівань на можливу політичну перемогу реваншистських політичних сил на президентських та парламентських виборах в Україні".

"Наша держава готова протистояти російській агресії та захистити своє право бути вільною, незалежною та європейською країною", - підкреслив Тручинов.

Читайте також: Ситуація на Донбасі: Москва відкрито погрожує Києву "катастрофічними наслідками"

Як повідомлялося, нижня палата парламенту РФ прийняла в четвер 18 жовтня 2018 року проект заяви щодо ситуації в Україні, де проголошено, що "в разі просування українських військових на Донбасі, отримають адекватну відповідь, що неминуче призведе до катастрофічних наслідків".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-