Стратегія Путіна зазнає повного фіаско - Порошенко

Стратегія Путіна зазнає повного фіаско - Порошенко

Укрінформ
Президент Петро Порошенко переконаний, що стратегія політики президента Росії нині зазнає повного фіаско. 

Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу ZIK

“Стратегія Путіна зараз зазнає повного фіаско - він не має союзників у світі; дуже шкодує, що він втратив церкву; він має глибоку економічну кризу. І пояснити, а навіщо це було, коли Україна була дружньою сусідньою державою, він нікому не може і не зможе”, - сказав Порошенко

Водночас Глава держави підкреслив, що серед планів Путіна - військовий сценарій повернення Донбасу, проте запевнив, що Україна цього не допустить. 

“Згідно з соціологічними опитуваннями, більш як 60% українців прагнуть повернення територій саме політико-демократичним шляхом. І тільки 11% українців пропонують залити Донбас кров'ю і розпочати військову операцію. Я категорично не приймаю такий сценарій. Повторити на Донбасі Грозний, коли місто було знищене і рахунок жертв іде на сотні тисяч, я цього не допущу. Чому? Бо це є українці, це є наші громадяни, це те, чого Путін прагне, і це той подарунок, якого ми йому ніколи не зробимо”, - наголосив Президент. 

Читайте також: З початку агресії РФ загинули вже 2896 українських військових - Порошенко

Він також зауважив, що більшість українців виступають проти “миру на умовах капітуляції”, й відзначив, що саме світова солідарність із Україною дозволяє посилювати санкції проти Росії та мотивує Путіна повернутися за стіл переговорів, щоб прийняти і виконати зобов'язання по Мінському процесу. 

За його словами, саме після виведення російсько-окупаційних військ повернення нині тимчасово окупованих відбудеться дуже швидко й виключно політико-дипломатичним шляхом. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-