Климпуш-Цинцадзе чекає збільшення “євроінтеграційних” маніпуляцій на виборах

Климпуш-Цинцадзе чекає збільшення “євроінтеграційних” маніпуляцій на виборах

Укрінформ
У період виборчої кампанії в Україні зросте кількість маніпуляцій щодо євроінтеграційного курсу України.

Таке припущення висловила під час регіональної конференції "Євроінтеграція: сила можливостей" у Тернополі віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"В українському суспільстві є серйозна підтримка наших євроінтеграційних намірів, прагнень, нашої стратегічної мети. Але, водночас, люди не все знають про ці процеси, про механізми, інституційні спроможності, програми, які працюють між Україною та ЄС. І, головне, про ті можливості, які вже сьогодні дають нам спроможність бути успішними на ринках Європи. Тому ми і започаткували таку кампанію, аби людям краще роз’яснити, що таке європейська інтеграція і що вона означає для кожного громадянина. Адже зараз на цю тему є дуже багато маніпуляцій і з розгортанням виборчого процесу їх буде ще більше", - сказала Климпуш-Цинцадзе.

Вона наголосила, що інформаційна кампанія "Євроінтеграція: сила можливостей", яка зараз проходить в усіх областях України, допоможе ефективніше протидіяти популізму, дезінформації, щоб українці свідомо сприйняли й підтримали позитивні зміни в суспільстві, зрозуміли особисту вигоду від євроінтеграційних реформ.

Читайте також: Європейський проект без України не буде повноцінним – Климпуш-Цинцадзе

Інформаційна кампанія "Євроінтеграція: сила можливостей" ініційована Офісом віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції, яка реалізується за допомоги проекту ЄС Association4U.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-