Українці у ПАРЄ “переспівали” російських пропагандистів

Українці у ПАРЄ “переспівали” російських пропагандистів

Відео
Укрінформ
У ПАРЄ українській делегації за підтримки демократичних європейських сил вдалося заблокувати ухвалення питання щодо змін до регламенту, що унеможливлює скасування санкцій відносно російської делегації та її можливого повернення до повноцінної роботи в Асамблеї.

Як повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Страсбурзі, беручи до уваги неможливість отримати позитивні результати голосування, доповідач із зазначеного питання виступила з ініціативою повернути документ до профільного комітету. 

У кулуарах Асамблеї представники делегації Верховної Ради, у відповідь на провокаційні запитання представника одного із російських державних пропагандистських телеканалів, заспівали Гімн України.

Українці також кілька разів вигукнули «Слава Україні – Героям слава!», «Слава нації – смерть ворогам!».

Як повідомляв Укрінформ, у вівторок ПАРЄ розглянула пропозиції щодо змін до регламенту стосовно повноважень національних делегацій, включаючи право голосу.

Пропозиції передбачали ускладнення для Асамблеї процедури накладання санкцій на національну делегацію, що, як пропонується, повинно отримати підтримку двох третин голосів депутатів, на відміну від простої більшості, що діє нині.

Читайте також: Ар'єв заявляє, що на нього напали журналісти “Россия 24”

Зазначене питання порушено у ПАРЄ у зв'язку з обмеженням прав російської делегації, що триває з 2014 року після початку агресії Росії проти України. Відтоді РФ припинила сплачувати внески до бюджету Ради Європи.

Нині у Раді Європи та у ПАРЄ діє проросійське лобі, включаючи деяких представників керівництва організацій, яке намагається відновити повноваження російської делегації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-