Президент готовий до консультацій із Опоблоком для повного укомплектування ЦВК

Президент готовий до консультацій із Опоблоком для повного укомплектування ЦВК

Укрінформ
Президент Петро Порошенко запевнив, що готовий до консультацій та подальшого внесення до парламенту кандидатури для заповнення останньої вакантної посади члена ЦВК.

Про це він заявив на зустрічі з членами нового складу ЦВК, яку транслювали в прямому ефірі українські інформаційні телеканали, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Зараз ЦВК сформована із 16 членів, залишається одна вакансія. Хотів би як Президент наголосити, що я готовий провести необхідні консультації із фракцією, яка не надала своїх пропозицій станом на зараз щодо кандидатур для членів Центральної виборчої комісії, і після проведення консультацій я готовий внести і цю кандидатуру в парламент, щоб забезпечити представленість усіх фракцій", - сказав Президент.

Як повідомлялося, Верховна Рада 18 вересня збільшила склад Центрвиборчкому з 15 до 17 осіб.

20 вересня депутати звільнили 13 членів комісії через завершення терміну їх повноважень і призначила 14 нових членів комісії. 5 жовтня на засіданні ВР ці 14 членів Центральної виборчої комісії склали присягу членів комісії і приступили до виконання повноважень у Центрвиборчкомі, провели перше засідання та обрали керівний склад комісії. Головою ЦВК було обрано Тетяну Сліпачук, заступниками голови - Олега Конопольського та Євгена Радченка, секретарем - Наталію Бернацьку.

Читайте також: Порошенко проводить зустріч із новообраними членами ЦВК

Водночас свої посади зберігають обрана у квітні 2014 за квотою "Свободи" Катерина Махніцька, а також Олег Діденко, що обирався за квотою партії "УДАР", строк повноважень яких закінчується у 2021 році.

За словами представника президента у парламенті Ірини Луценко, у ЦВК лишається одне вакантне місце, яке є квотою фракції Опозиційного блоку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-