Парубій розпочав робочий візит до Грузії

Парубій розпочав робочий візит до Грузії

Укрінформ
Андрій Парубій розпочав робочий візит до Грузії для участі у роботі Інавгураційної сесії Міжпарламентської асамблеї Грузії, Молдови і України.

Про це повідомляє прес-служба апарату парламенту.

«Голова Верховної Ради України Андрій Парубій виступив на Інавгураційній сесії Міжпарламентської асамблеї парламенту Грузії, парламенту Республіки Молдова та Верховної Ради України», - йдеться у повідомленні.

Програмою візиту, уточнює прес-служба ВР, передбачено церемонію підписання Статуту Міжпарламентської асамблеї парламенту Грузії, парламенту Республіки Молдова та Верховної Ради України.

Після сесії відбудеться спільна прес-конференція голів парламентів: голови парламенту Грузії Іраклія Кобахідзе; голови парламенту Республіки Молдова Андріана Канду, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія.

Планується зустріч Парубія з Католикосом-Патріархом всієї Грузії, архієпископом Мцхетським і Тбілісійським, митрополитом Абхазії та Піцунди Іллею II.

У ході Міжпарламентської конференції парламенту Грузії, парламенту Республіки Молдова та Верховної Ради України відбудуться панельні дискусії на теми: «Безпека у Чорному морі», «Боротьба з фейковими новинами та антизахідною пропагандою», «Внутрішні події та парламентське співробітництво».

У заходах також беруть участь народні депутати України: Ганна Гопко, Хвича Мепарішвілі, Павло Унгурян, Іван Кириленко, Анна Романова, Наталя Королевська, Дмитро Лінько.

Як повідомляв Укрінформ, упродовж 5-7 жовтня голова Верховної Ради Андрій Парубій перебуватиме у Тбілісі, де проходитиме перше засідання Міжпарламентської асамблеї Молдова-Україна-Грузія.

Читайте також: Парубій їде до Тбілісі на Міжпарламентську асамблею Молдова-Україна-Грузія

Попередній робочий візит спікера українського парламенту до Грузії відбувся 25-27 травня та передбачав участь в урочистій церемонії, присвяченій 100-річчю Першої Демократичної Республіки Грузії. Напередодні тієї поїздки Парубій анонсував створення міжпарламентської асамблеї Україна-Грузія-Молдова.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-