У Молдові стартував саміт глав урядів країн ГУАМ

У Молдові стартував саміт глав урядів країн ГУАМ

Укрінформ
Саміт глав урядів Організації за демократію та економічний розвиток ГУАМ розпочався у виноробницькому замку "Мімі" в селі Бульбоака Новоаненського району за 30 км від столиці Молдови.

У саміті беруть участь прем'єр-міністри: України - Володимир Гройсман, Молдови - Павло Філіп, Грузії - Мамука Бахтадзе, а також віце-прем'єр Азербайджану Алі Ахмедов, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в РМ.

На саміті обговорюються питання поглиблення економічного співробітництва між країнами ГУАМ. Після закінчення форуму керівники урядів підпишуть протокол про співпрацю у митній сфері і ухвалять загальну декларацію.

У рамках саміту відбудуться двосторонні зустрічі між прем'єром Молдови та його колегами з України, Грузії та Азербайджану.

Читайте також: Гройсман: Позиція країн ГУАМ має бути активнішою і потужнішою

Після зустрічі прем'єр-міністрів Молдови та України буде підписано додатковий протокол до міжурядової молдавсько-української угоди 1993 року про співпрацю в області міжнародних автотранспортних перевезень.

Також Гройсман зустрінеться в Державній резиденції Молдови з прем'єром Грузії Бахтадзе. За підсумками зустрічі буде підписаний ряд двосторонніх угод.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-