Парубій закрив ранкову Раду

Парубій закрив ранкову Раду

304
Ukrinform
Голова Верховної Ради Андрій Парубій закрив ранкове пленарне засідання парламенту у вівторок.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ранкове пленарне засідання оголошую закритим", - сказав Парубій.

Водночас він нагадав народним депутатам, що Рада продовжить роботу о 16 годині, й передбачається розгляд "не менш важливих законопроектів".

Як повідомляв Укрінформ, під час ранкового засідання депутати ухвалили проект постанови "Про заяву Верховної Ради України у зв'язку із ситуацією, що склалася в Парламентській Асамблеї Ради Європи", в якій висловили свою позицію, зокрема, щодо спроб керівництва ПАРЄ повернути повноваження делегації Російської Федерації.

Окрім того, Верховна Рада прийняла закон, за яким розширила категорію дітей, що потребують особливої допомоги та підтримки, де передбачено, що до неї належать тепер діти журналістів, які загинули у зв'язку з виконанням професійних обов'язків або по яких встановлено інвалідність І групи, а також діти, одному з батьків яких встановлено інвалідність І або ІІ групи незалежно від причини її настання.

Читайте також: Рада замінила слово “інвалід” у 77 законах

Водночас Рада ухвалила в першому читанні законопроект щодо визначення правового статусу іноземців та осіб без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності України.

Наприкінці ранкового пленарного засідання парламентарії також ухвалили за основу законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>