Посол США запевняє, що й далі підтримуватиме нові антикорупційні органи України

Посол США запевняє, що й далі підтримуватиме нові антикорупційні органи України

481
Ukrinform
Діяльність НАБУ надзвичайно важлива для майбутнього України.

На цьому наголосила під час зустрічі з колективом відомства посол США в Україні Марі Йованович, інформує прес-служба НАБУ.

"Національне антикорупційне бюро перебуває на передовій боротьби з корупцією в Україні. Виклики, з якими ви стикаєтесь, роблять вашу роботу ще більш важливою. Адже йдеться про будівництво нової України — стабільної, ефективної і демократичної", — зазначила посол.

Йованович нагадала, що її країна підтримувала нові правоохоронні органи від самого початку. Ця підтримка, запевнила посол, надаватиметься й надалі.

Читайте також: "Війна" НАБУ і САП заважає боротися з корупцією — Луценко

"НАБУ переживає етап становлення та розвитку. Це дуже складна робота, втім я знаю, що ви впораєтесь. Український народ надав вам мандат на притягнення до відповідальності корумпованих посадовців. За ці кілька років уже було чимало перемог — завершено розслідування і скеровано до суду 155 кримінальних проваджень. Ви ведете справи проти деяких наймогутніших та деяких найбільш корумпованих осіб у цій країні. Ми усвідомлюємо під яким тиском ви знаходитесь, а іноді це не просто тиск, а реальна небезпека", - підкреслила посол.

Відповідаючи на запитання працівників НАБУ щодо оцінки процесу створення Вищого антикорупційного суду в Україні, Марі Йованович висловила переконання, що нову інституцію сформують за принципами відкритості та прозорості. В цьому контексті залучення міжнародних експертів до формування Вищого антикорупційного суду є позитивним кроком.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>