Бюджет-2019 представлять Раді у п’ятницю - Парубій

Бюджет-2019 представлять Раді у п’ятницю - Парубій

Укрінформ
У Верховній Раді у п'ятницю, 21 вересня, заплановано представлення законопроекту про Державний бюджет на 2019 рік.

Про це заявив Голова Верховної Ради Андрій Парубій під час засідання Погоджувальної ради, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Цього року, як і попереднього, уряд вчасно вніс проект бюджету у парламент, він зареєстрований, і з ним можна ознайомитися на сайті. В п'ятницю передбачено, що ми зможемо, згідно із законом, пройти представлення проекту закону про Державний бюджет України і таким чином зможемо розпочати дискусію щодо прийняття нового українського бюджету", - сказав Парубій.

Читайте також: Проект бюджету на 2019 рік - уже в Раді

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет міністрів України вніс до Верховної Ради проект держбюджету на 2019 рік. Законопроект №9000 "Про Державний бюджет України на 2019 рік" зареєстровано у Верховній Раді 15 вересня.

Згідно з проектом доходи бюджету на наступний рік передбачені у розмірі 1,29 трлн гривень.

Зростання ВВП уряд заклав на наступний рік на рівні 3% при 7,4% інфляції.

На безпеку та оборону держави передбачається виділити 209,5 млрд грн. Пріоритетом також залишається ремонт доріг - на Дорожній фонд передбачається до 56 млрд грн. На розвиток агропромислового комплексу планується виділити 6,9 млрд грн. На підтримку регіональних проектів у бюджет закладається 41,4 млрд грн. На освіту - 242 млрд грн, на систему охорони здоров'я - 92,3 млрд грн.

Згідно з проектом мінімальна зарплата має зрости до 4170 грн з 1 січня 2019 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-