Росія відправила на нараду ОБСЄ делегатів під прикриттям - IMI

Росія відправила на нараду ОБСЄ делегатів під прикриттям - IMI

Укрінформ
Частина громадських організацій та представників ЗМІ, які приїхали на нараду ОБСЄ з огляду виконання зобов’язань держав - учасниць у людському вимірі до Варшави, перед робочою сесією координували свої дії з російською делегацією.

На цьому в коментарі власному кореспондентові Укрінформу заявила виконавчий директор ГО «Інституту масової інформації» (ІМІ) Оксана Романюк.

“Вранці, коли ми реєструвалися на пленарну дискусію, сиділа група людей, які інтенсивно обговорювали з росіянами різні нюанси реєстрації. А потім виявилося, що частина з них - це співробітники холдингу “Вєсті”, а частина — це співробітники громадської організації (Успішна варта — ред.) Олександра Клименка, проти якого порушено кримінальні справи за розкрадання колосальних сум з держбюджету, і він зараз перебуває у Москві. Думаю, що до певної міри ця ситуація є ганебною”, - заявила Романюк.

Вона також звернула увагу на те, що на робочу сесію, присвячену свободі ЗМІ, записалося багато представників від громадських організацій РФ, які насправді були представниками офіційних структур Росії під прикриттям.

Читайте також: Джапарова розповіла про "галас росіян" на нараді ОБСЄ

“І замість того, щоб говорити про ситуацію зі свободою слова в Росії, так як це говорить наприклад Мальта чи той же Азербайджан, усі росіяни говорили виключно про Україну. Я не почула жодної незалежної точки зору з боку росіян, там не було жодної незалежної ГО, яка б встала і сказала, що в Росії є такі і такі проблеми зі свободою слова”, - наголосила вона.

Участь в нараді беруть близько 1,5 тис. представників урядів і громадянського суспільства країн ОБСЄ і країн-партнерів.

Метою конференції є перегляд зобов'язань, які взяли на себе уряди країн-членів у сфері дотримання фундаментальних прав і свобод людини, демократії, толерантності і протидії дискримінації. Крім того, буде порушено питання свободи ЗМІ, прав мігрантів, подолання расизму та ксенофобії.

Фото: polradio.pl

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-