Хіматака у Британії: МЗС закликає світ продовжувати тиск на Кремль

Хіматака у Британії: МЗС закликає світ продовжувати тиск на Кремль

Укрінформ
Україна висловлює повну солідарність з Великою Британією щодо висновків про причетність Росії до застосування хімічної зброї в Солсбері та Еймсбері.

Про це йдеться у заяві МЗС України у зв’язку із застосуванням хімічної зброї у Великій Британії, розміщеній на сайті відомства.

"Переконані, що лише міжнародна солідарність може стати ефективною відповіддю на постійні провокації РФ та закликаємо наших іноземних партнерів продовжувати скоординований тиск на Кремль з метою його відмови від агресивних дій", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Україна й далі стоїть на твердій позиції, що застосування хімічної зброї є грубим порушенням міжнародного права, а особи, відповідальні за такі дії, мають бути притягнуті до відповідальності.

"Висновки Організації із заборони хімічної зброї про те, що під час атаки в Еймсбері було застосовано токсичний хімікат такого самого типу, що й під час атаки в Солсбері, є ще одним підтвердженням продовження агресивної політики Російської Федерації, спрямованої проти суверенітету держав та підриву міжнародного правопорядку", зазначаться у заяві.

Читайте також: "Новічка" у Солсбері вистачило б для вбивства чотирьох тисяч людей - The Times

Як повідомляв Укрінформ, 5 вересня прокуратура Великої Британії назвала імена двох росіян, підозрюваних у спробі замаху на життя Сергія і Юлії Скрипалів у Солсбері. За словами Мей, британська розвідка з'ясувала, що підозрювані - офіцери ГРУ. Прем'єр-міністр закликала країни-союзниці Великої Британії активізувати спільні зусилля, щоби протистояти російській розвідці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-