Україна і Туреччина разом патрулюватимуть Чорне море

Україна і Туреччина разом патрулюватимуть Чорне море

Фото
Укрінформ
6 вересня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та командувач берегової охорони Туреччини Ахмет Кендір домовилися про спільне патрулювання Чорного моря.

Про це повідомляє Департамент комунікацій МВС України.

"З командувачем Берегової охорони Туреччини Ахметом Кендіром проводимо серйозні консультації та роботу щодо спільних дій з нашими прикордонниками: механізми моніторингу та оперативного реагування, спільні групи, обмін інформацією. Це значно посилить нашу присутність у Чорному морі", - наголосив очільник українського МВС.

Наразі ведуться напрацювання щодо формату спільних дій Берегової охорони Туреччини і українських прикордонників, обговорюються механізми моніторингу простору і спільного прийняття рішень з тих чи інших ситуацій, додав він.

Україна і Туреччина патрулюватимуть Чорне море

Аваков оглянув пункт берегової охорони Туреччини і зазначив, що Україна також має працювати над створенням подібної моделі.

У вересні заплановано провести зустрічі українських і турецьких колег, які відбудуться у Києві та Одесі. За словами Арсена Авакова, у кожної служби – прикордонників і міграційної – буде свій формат взаємодії.

Читайте також: Україна виграла тендер на ремонт вертольотів турецької жандармерії

Нагадаємо: берегова охорона Туреччини - правоохоронне відомство, створене 9 липня 1982 року. Входить до складу Міністерства внутрішніх справ Туреччини. При виникненні надзвичайних ситуацій та під час воєнних дій діє під командуванням ВМС.

Берегова охорона забезпечує безпеку узбережжя, територіальних та внутрішніх вод, вод Мармурового моря, проток Босфор і Дарданелли, охорони портів та гаваней; попереджає та запобігає всім видам контрабандної діяльності на морі; здійснює пошукові і рятувальні операції.

Фото: МВС

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-