Парламент ратифікував оборонну угоду з Польщею

Парламент ратифікував оборонну угоду з Польщею

Укрінформ
Верховна Рада ратифікувала Генеральну угоду між Кабінетом міністрів України та Урядом Польщі про співробітництво у сфері оборони.

За ухвалення відповідного проекту постанови №0145 проголосувало 230 депутатів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Зазначена угода була підписана 2 грудня 2016 року у Варшаві і створює правові підстави для розширення українсько-польського співробітництва в оборонній галузі за низкою напрямів, серед яких - військовий зв'язок та інформаційні системи, проведення науково-дослідних робіт для потреб збройних сил, оборонна політика та планування, логістичне забезпечення збройних сил, проведення військових інженерно-технічних робіт, військова інфраструктура, розробка, модернізація, виготовлення та поставки оборонного обладнання, співробітництво у сфері оборонної промисловості, операції сил спеціального призначення тощо.

Також Верховна Рада ратифікувала Угоду між Кабінетом міністрів України та урядом Румунії стосовно співробітництва у сфері військових перевезень, що була підписана у Бухаресті 21 квітня 2016 року.

Читайте також: Екс-чиновника мінекономіки Польщі звинувачують у роботі на ГРУ Росії

За ухвалення відповідного законопроекту №0153 в цілому проголосувало 247 депутатів, при мінімально необхідних 226.

Угода спрямована на створення договірно-правової бази між урядами країн щодо здійснення співпраці у сфері військових перевезень.

В Угоді визначаються терміни, органи, відповідальні за військові перевезення, порядок організації, планування та виконання перевезень, заборонені для перевезення вантажі, максимальні строки перевезень, пункти пропуску і умови перетину кордону, питання охорони вантажів, відповідальність сторін, фінансові умови, питання юрисдикції, порядок вирішення спорів та порядок набрання чинності цією Угодою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-