Фріланд пояснила, чому нині світу конче потрібна об'єднана Європа

Фріланд пояснила, чому нині світу конче потрібна об'єднана Європа

Укрінформ
В умовах, коли демократичні країни зустрічаються із зовнішніми та внутрішніми загрозами, світу потрібна сильна Європа.

Про це заявила міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд у понеділок у Берліні на 16-ій конференції керівників німецького дипкорпусу за кордоном, повідомляє кореспондент Укрінформу в Німеччині.

"Дозвольте мені сказати, як глибоко ми поважаємо і цінуємо ЄС. Об'єднана Європа дійсно потрібна сьогодні світу - більше, ніж будь-коли", - сказала дипломат.

Вона відзначила, що світ останнім часом стурбовано спостерігає за тим, як деякі країни, наприклад Росія, впадають в автократію. Фріланд вказала на те, що авторитарні режими постійно намагаються підірвати західну ліберальну демократію та її цінності за допомогою найсучасніших засобів, включаючи технологічні.

Читайте також: Фріланд в Україні обговорить протидію агресії РФ

Проте, визнала глава МЗС Канади, всередині самих демократичних країн також поширюються антидемократичні тенденції.

"Ми намагаємося побудувати порядок, який буде сильніший за авторитаризм і репресії", - заявила вона.

За її словами, не можна просто скаржитися через крах багатостороннього порядку. "Ми маємо бути енергійними, амбітними і креативними у пошуку нових шляхів співпраці, шляхів того, як ліберальні демократії, що мислять однаково, могли б діяти колективно, поважати цінності і боротися за мирний багатосторонній порядок", - резюмувала Фріланд.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-