Стратегічне партнерство і незмінна підтримка Польщі - Дуда вітає Україну

Стратегічне партнерство і незмінна підтримка Польщі - Дуда вітає Україну

Укрінформ
Президент Польщі Анджей Дуда привітав українців з Днем Незалежності і запевнив, що Польща продовжить підтримку зміцнення відносин України з ЄС і НАТО та реалізацію амбітних внутрішніх реформ.

Про це повідомляє прес-служба глави Української держави.

"Хочу запевнити Вас у повазі до Українського Народу, який наполегливо будує незалежну державу та готовий на найбільші жертви перед лицем порушення міжнародного права та збройної агресії з боку сусіда. Хочу наголосити на незмінній підтримці Республікою Польща суверенності та територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів. Виразом цього є ініціативи, прийняті в цій сфері на форумі Ради безпеки ООН, ОБСЄ, Європейського Союзу та НАТО", - зазначається у вітанні.

Президент Польщі відзначив європейські та євроатлантичні прагнення України. "Декларую подальшу діяльність Польщі на благо зміцнення відносин України з ЄС і НАТО, а також підтримку в реалізації амбітних внутрішніх реформ, що наблизять Україну до стандартів, прийнятих в цих організаціях. В інтересах Польщі та Європи є Україна як сучасна держава, з добре функціонуючою економікою, що забезпечує високий рівень життя своїм громадянам", - наголошено у вітанні.

Читайте також: Керівники держави вітають українців з Днем Незалежності

Дуда переконаний, що подальшому зближенню суспільств Польщі та України служать партнерські контакти між державними установами, систематично зростаючий товарооборот, а також динамічний розвиток міжлюдських контактів.

"Маю надію на досягнення позитивних результатів також в діалозі щодо трагічних сторінок нашої спільної історії. Я переконаний, що стратегічне партнерство Польщі і України повинно будуватися на фундаменті правди про минуле та в дусі сповідуваних обома народами християнських цінностей", - зауважив Президент Польщі.

Анджей Дуда побажав благополуччя українцям.

24 серпня Україна святкує 27-у річницю Незалежності.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-