Новий посол Словаччини розпочав дипмісію в Україні

Новий посол Словаччини розпочав дипмісію в Україні

Укрінформ
Заступник міністра закордонних справ Василь Боднар прийняв копії вірчих грамот від новопризначеного посла Словаччини в Україні Марека Шафіна.

Про це повідомляє прес-служба МЗС. 

"Заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар привітав новопризначеного посла Словацької Республіки в Україні Марека Шафіна з початком його дипломатичної місії та висловив вдячність словацькій стороні за послідовну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, що набуває особливого значення з огляду на початок у 2019 році головування Словаччини в ОБСЄ", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Порошенко прийняв вірчі грамоти у послів трьох країн

Як поінформували у прес-службі, співрозмовники обговорили сучасний стан та перспективи розвитку українсько-словацьких відносин, зокрема, підготовку офіційного візиту до України міністра закордонних справ Словаччини Мирослава Лайчака, а також проведення чергових засідань двосторонніх комісій з питань транскордонного співробітництва та економічного, промислового та науково-технічного співробітництва.

"Було наголошено на готовності сторін й далі підтримувати високу динаміку політичного діалогу між Україною та Словаччиною", - акцентували в МЗС.

Участь у зустрічі зі словацької сторони взяла також державний секретар Міністерства фінансів Словацької Республіки Дана Мігер.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-