НАЗК звернулося до поліції щодо звіту

НАЗК звернулося до поліції щодо звіту "Соціал-демократичної партії"

Укрінформ
Національне агентство з питань запобігання корупції направило до Нацполіції матеріали про подання партією завідомо недостовірних відомостей.

Про це повідомляє прес-служба агентства.

"Під час здійснення аналізу звіту "Соціал-демократичної партії" про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру (далі –звіт)  за І квартал 2018 року Національне агентство з питань запобігання корупції встановило факт подання партією завідомо недостовірних відомостей", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, у звіті містяться  персональні дані (прізвища, імена, по батькові, місця проживання та реєстраційний номер облікової картки платників податків фізичних осіб) осіб, які ніби є внескодавцями партії, але не здійснювали жодних грошових внесків на рахунок даної  політичної сили.

"Завідомо недостовірні відомості  стосуються двох фізичних осіб, які  відповідно до поданого до Національного агентства звіту, впродовж лютого-березня  2018 року ніби  зробили  чотири внески на рахунок партії на загальну суму у 36 782, 40 грн", - зазначили у НАЗК.

Читайте також: НАЗК направило до НАБУ висновки щодо декларації депутата Святаша

Як зазначили у Національному агентстві,  у діях особи, за підписом якої до НАЗК надійшов звіт, вбачаються можливі ознаки кримінального правопорушення (подання завідомо недостовірних відомостей у звіті політичної партії), передбаченого ч. 1 ст. 159-1 Кримінального кодексу України, а також порушення недоторканності приватного життя, передбаченого ч. 1 ст. 182 Кримінального  кодексу України.

У Нацагентстві заявили, що відповідні матеріали  про виявлені можливі ознаки кримінального правопорушення передані до Головного слідчого управління Національної поліції України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-