Холодницький відмовився коментувати твіт посольства США щодо репутації прокурора - 13.08.2018 02:23 — Новини Укрінформ
Холодницький відмовився коментувати твіт посольства США щодо репутації прокурора

Холодницький відмовився коментувати твіт посольства США щодо репутації прокурора

9697
Ukrinform
Голова САП Назар Холодницький відмовився коментувати твіт посольства США, в якому йшлося, що «у сучасній демократії прокурори, які маніпулюють свідками і перешкоджають правосуддю, подають у відставку».

За його словами, він піде у відставку після завершення терміну його повноважень або тоді, коли сам захоче це зробити, зазначив посадовець в інтерв’ю для НВ.

«Я піду у відставку у двох випадках: коли закінчиться термін повноважень чи коли я прийму це рішення сам», – зазначив він.

Читайте також: НАБУ вже підготувало позов щодо догани Холодницькому

Холодницький відмовився коментувати твіт посольства США, в якому йшлося, що «у сучасній демократії прокурори, які маніпулюють свідками і перешкоджають правосуддю, подають у відставку заради збереження репутації своєї установи та верховенства права».

«Коментувати твіти дипломатичних установ я не можу. І питання якісь обговорювати з іноземцями – питання внутрішнього українського існування – я також не буду», – додав він. 

Як раніше повідомляло агентство, НАБУ підготувало позов до адміністративного суду, яким оскаржить рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів про винесення керівнику САП Назару Холодницькому дисциплінарного покарання у вигляді догани.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>