Напад на Катерину Гандзюк: ганьба місцевої поліції

Напад на Катерину Гандзюк: ганьба місцевої поліції

Блоги
1222
Укрінформ
Аваков зобов’язаний у найкоротші терміни розібратися в ситуації та покарати всіх винних місцевих поліцейських

Нападника на Катерину Гандзюк бачили за пару днів до нападу. Місцеві жителі кілька разів телефонували в поліцію, повідомляючи, що коло будинку Каті перебувають дивні люди. Від місцевої поліції не було жодної (!) реакції.

Пізніше, після нападу, батько бачив нападника, який облив Катю. В день, когда облили Катю, свідки намагалися кілька разів надати інформацію поліції про те, як виглядає нападник. Але (!) поліція не взяла в роботу ці покази (!!!).

Поліція мєнти повністю провалили перший найважливіший день розслідування. Досі не проведена експертиза речових доказів, і ніхто досі не знає, який розчин вилили на Катю. А це суттєво впливає на подальші хімічні реакції в її організмі. Все це свідчить що місцева поліція саботує розслідування і покриває злочинця! Довіри до них не має жодної!

Саме тому міністр Аваков зобов’язаний у найкоротші терміни розібратися в ситуації та покарати всіх винних місцевих ментів за провал першого дня слідства. Це тепер його персональна політична відповідальність!

Тепер про сам напад. На Катю вилили літр (!) кислоти. Кислота була такої сили, що фара машини, коло якої вона стояла, розплавилась за кілька хвилин. Покидьок цілився в обличчя. Катя чудом встигнула відвернутися і основний «удар» прийшовся на спину та руки. Наразі стан стабільно важкий, але загрозу життю немає.

Віктор Таран

* Точка зору автора може не збігатися з позицією агентства
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-