Експерт пропонує

Експерт пропонує "десепаратизацію" Донбасу

Укрінформ
Після виведення із окупованого Донбасу російських військ реінтеграцію території варто розпочинати із проведення процесу десепаратизації.

Таку думку висловив директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик на засіданні круглого столу в Укрінформі, організованому громадською організацією «RE:Старт».

“Ця територія буде потребувати перехідного періоду реінтеграції... У цей час проводити там будь-які електоральні процеси, вибори, референдуми, опитування буде недоцільним з усіх точок зору, з точки зору безпеки, суверенітету і так далі. Так, мене можуть звинуватити у закликах до сегрегації та обмежень прав людини, але громадяни, які там залишилися, частково “інфіковані” сепаратизмом, і без десепаратизації регіону, з точку зору покарання винних, амністій і прощення, різних стратегій, застосований до різних груп, говорити про реінтеграцію та повернення цих територій немає сенсу”, - сказав Кулик.

Читайте також: Темою Донбасу можуть спровокувати політичний розкол на виборах - експерт

На його переконання, у цей час владі доведеться активно попрацювати над тим, що жителі Донбасу знову повірили офіційному Києву та почали сприймати його позитивно. Робити це варто через нові інформаційні стратегії, створення продуктів, які б сприймалися місцевим населенням, впевнений експерт.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-