Канада допоможе Україні стати членом НАТО - депутат Вжесневський

Канада допоможе Україні стати членом НАТО - депутат Вжесневський

Укрінформ
Канада готова всіляко підтримувати Україну на її шляху до інтеграції в НАТО.

Про це в інтерв'ю Укрінформу розповів глава групи дружби між парламентами Канади та України Борис Вжесневський.

"Канада допоможе Україні на шляху до північноатлантичної інтеграції і ніколи не погодиться, аби одна країна диктувала умови іншій, особливо погрожуючи їй", - сказав Вжесневський.

Він додав, що всередині НАТО вже існує певна підтримка набуття Україною членства в Альянсі. "Як віце-президент канадської парламентської асамблеї НАТО можу сказати, що підтримка прийняття України очевидна як на виконавчому, так і на законодавчому рівнях НАТО. Коли міністри оборони країн-членів Альянсу востаннє збиралися, то висловили повну підтримку. Я також щойно говорив із нашим міністром оборони і можу запевнити, що він рішуче налаштований допомогти в цьому Україні", - зауважив депутат.

Читайте також: Канадська місія UNIFIER й далі тренуватиме українських військових

При цьому він наголосив, що остаточне рішення щодо членства в НАТО повинен зробити саме народ України. "Таке рішення повинен ухвалити народ України, але всім очевидно, що наразі він підтримує це, як і більшість народних депутатів", - підсумував Вжесневський.

Як повідомляв Укрінформ, з 9 по 21 липня проходять українсько-американські навчання Sea Breeze 2018. Метою навчання, до якого долучилися представники збройних сил 19 країн, є планування та проведення багатонаціональної морської операції з безпеки в кризовому регіоні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-