Португальське місто визнало Голодомор геноцидом українського народу

Португальське місто визнало Голодомор геноцидом українського народу

1372
Укрінформ
Муніципалітет португальського міста Брага визнав Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу.

Про це повідомляє "Голос України".

"Серед багатьох питань, які розглянули депутати Муніципалітету португальського міста Брага, була трагічна доля України. Більшістю голосів вони визнали Голодомор 1932-1933 геноцидом українського народу. Офіційні результати щодо позицій місцевих партійних осередків будуть опубліковані, однак відомо, що комуністи проголосували «проти»", - сказано в інформації.

"Таке рішення є вагомим кроком до поліпшення позитивного іміджу України за кордоном. Це також черговий внесок української громади в розвиток взаємовідносин із португальською спільнотою та ще один крок до євроінтеграції нашої країни", - цитує газета о. Василя Бундзяка, котрий веде в Португалії священичу діяльність із 2003 року.

Читайте також: Президент СКУ закликав Італію підтримувати Україну

Зазначається, що у рамках програми «Солідарність з Україною» о. Василь провадить просвітницьку роботу серед місцевої влади та громад, а також гуртує співвітчизників із усієї Португалії для допомоги Батьківщині. Зустрічається з парламентарями, щоб вирішити якісь чергові питання: передачу благодійної допомоги на Прикарпаття, Львівщину чи бійцям у зоні бойових дій. Або ж допомогти заробітчанам із пошуком роботи, оформленням пенсій та загалом інтегруватися в португальське суспільство.

Брага — муніципалітет і місто в Португалії, в окрузі Брага. Адміністративний центр цього округу.  Розташований у північній частині країни. Найстаріше місто Португалії.

Фото надані Василем Бундзяком

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-