Депутат показала, як Нафтогаз відповів на запит про премії у $45,6 мільйона

Депутат показала, як Нафтогаз відповів на запит про премії у $45,6 мільйона

Документ
1508
Ukrinform
У НАК "Нафтогаз України" відмовляються надати інформацію про розміри та критерії нарахування премій, що були отримані працівниками компанії за перемогу у Стокгольмському арбітражі.

Про це повідомила народний депутат України Вікторія Войціцька на своїй сторінці у Facebook, оприлюднивши свій депутатський запит до Нафтогазу та відповідь на нього.

Нафтогазі відмовляються надати інформацію про розміри та критерії нарахування премій, що були отримані працівниками компанії, посилаючись на конфіденційність такої інформації та на те, що, мовляв, компанія і так зробила все для прозорості, подавши інформацію про загальну суму преміальних та кількість працівників, що їх отримають", - зазначила нардеп.

Войціцька наголосила, що мала намір розібратися, чи відповідає дійсності інформація в ЗМІ, що насправді левову частку указаної багатомільйонної премії отримало дуже вузьке коло осіб.

Читайте також: Премії у $45 мільйонів: Гройсман обіцяє діяти інакше, якщо Нафтогаз не чує

"Згідно з інформацією ряду авторитетних українських ЗМІ, попри те, що загальна кількість отримувачів премій становить 41 особу, коло людей, що отримають її левову частку, насправді є дуже вузьким. Дуже. Метою запиту і було отримати офіційну інформацію із цього приводу зараз, а не чекати офіційного звіту Нафтогазу за 2018 рік або керуватися даними джерел журналістів. Головний логічний наголос мого запиту був якраз на тому, чи були встановлені будь-які об’єктивні критерії того, за яким принципом розраховувався розмір премії кожному працівникові", - зазначила вона.

Як повідомлялося раніше, 27 червня наглядова рада Нафтогазу відповіла на лист Прем’єр-міністра щодо премій менеджменту Нафтогазу, в якому запропонувала розглянути це питання у липні.

Натомість 10 липня Рахункова палата України повідомила про намір провести аудит багатомільйонних премій менеджменту НАК "Нафтогаз України".

Як повідомляв Укрінформ, наглядова рада НАК "Нафтогаз України" проголосувала за виплату бонусів правлінню компанії у зв'язку з перемогою в Стокгольмському арбітражі над російським Газпромом. Розмір премії становить 1% від суми виграшу за транзитним контрактом - 45,6 млн дол. Наразі з цієї суми сплачено 20 млн дол.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-