SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Парубій закрив ранкову Раду - 11.07.2018 14:18 — Новини Укрінформ
Парубій закрив ранкову Раду

Парубій закрив ранкову Раду

Фото
521
Ukrinform
Голова Верховної Ради Андрій Парубій закрив ранкове пленарне засіданні парламенту у середу.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ранкове пленарне засідання оголошую закритим", - сказав Парубій.

Ранкове засідання парламенту / Фото: Багмут Павло. Укрінформ

Під час ранкового пленарного засідання народні депутати ухвалили дві постанови "Про призначення у 2018 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених" і "Про присудження Премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2017 рік".

Парламентарії також почали розгляд поправок до законопроекту №5435 "Про правовий статус осіб, зниклих безвісти". Депутати продовжать розгляд цього законопроекту в другому читанні 12 липня із 70-ї поправки.

Читайте також: Парубій сподівається, що поправку до закону про ВАС ухвалять у четвер

Традиційно у середу депутати працюють у сесійній залі лише протягом ранкового пленарного засідання, яке триває до 14.00. На решту дня запланована робота у комітетах, фракціях і групах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-