Київ не отримає на саміті НАТО конкретики щодо можливого членства - посол Канади

Київ не отримає на саміті НАТО конкретики щодо можливого членства - посол Канади

Укрінформ
На саміті НАТО-2018 Україна не отримає конкретних сигналів щодо майбутнього членства.

Таку думку висловив під час дискусії Київського безпекового форуму "Що варто очікувати від Саміту НАТО 2018 року?" посол Канади в Україні Роман Ващук.

"Реальність вказує, що не на цьому саміті і не в теперішніх обставинах (Україна отримає конкретні відповіді щодо вступу в Альянс - ред.). Нам потрібно всередині Альянсу продемонструвати єдність, і над цим будуть працювати на саміті", - сказав він.

Водночас посол висловив сподівання, що питання України будуть обговорювати, що вони будуть в позитивному ключі.

Ващук зауважив, що Україна є дуже великою країною у Європі та в Євроатлантичному просторі, і останнім часом вона розвинула потужні Збройні сили.

"Україна має стратегічне положення на Чорному морі, і вона вже є партнером НАТО у всіх операціях, які проводились і проводяться", - сказав він.

Посол зазначив, що процес внутрішньої модернізації прискорить і закріпить закон про національну безпеку та зробить Україну в майбутньому привабливим і сильним партнером для країн-членів Альянсу.

Читайте також: Столтенберг сказав, про що говоритиме з Порошенком на саміті НАТО

Ващук також наголосив на користі спільних навчань між представниками ЗС обох країн.

"Навчання з представникам ЗС України - це двостороння користь", - зауважив він.

У цьому контексті посол повідомив, що наразі проходять навчання у західній Канаді, і військові враховують те, що навчились від ЗС України та Нацгвардії у протидії щодо можливих загроз.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-