Парубій закрив Раду до завтра

Парубій закрив Раду до завтра

661
Ukrinform
Народні депутати сьогодні продемонстрували, що український парламент працює і має потенціал.

Про це заявив Голова ВР Андрій Парубій, закриваючи вечірнє пленарне засідання парламенту, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Сьогодні був важкий день, ми прийняли дуже важливі рішення і, можливо, дуже важкі рішення, але сьогодні ми ще раз показали, що український парламент працює і має великий потенціал для роботи і для перемоги”, - сказав Парубій і закрив засідання парламенту.

Як повідомлялося, у четвер парламент згідно з рейтинговим голосуванням “провалив” голосування за оновлення складу ЦВК.

Пізніше фракція БПП поставила вимогу негайно повернутися до розгляду цього питання, а до того моменту не приймати жодних інших законів. Також фракція БПП відмовилася брати участь у засіданнях сесії.

Ранкове засідання ВР було завершено дочасно у зв’язку з проведенням наради керівників фракцій у спікера, проте на вечірньому засіданні Голова ВР знову оголошував півгодинну перерву для консультацій. Після цих консультацій засідання парламенту продовжилося виступами з трибуни лідерів депутатських фракцій і груп, які завершилися закриттям пленарного засідання.

Президент Петро Порошенко 23 січня підписав подання на призначення нових членів Центральної виборчої комісії, у списку - 14 кандидатів. Глава держави також підписав лист про звільнення 13 нинішніх членів ЦВК.

Читайте також: Парубій заявляє про “конструктивну” нараду з головами фракцій

5 лютого подання надійшло в парламент.

16 квітня Голова Верховної Ради Андрій Парубій оголосив про завершення спецперевірки кандидатів на посади членів ЦВК. За його словами, усі 14 кандидатів успішно пройшли спецперевірку, але вакансій у ЦВК лише 13, тому одного з претендентів необхідно відсіяти.

Відомо, що 1 червня 2014 року завершився термін повноважень 12 із 15 членів ЦВК. У лютому 2017 року - ще одного члена комісії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-