У відносинах Росії і РЄ

У відносинах Росії і РЄ "спостерігається абсолютний крах" - автор резолюції

Укрінформ
Після сьогоднішніх дебатів в ПАРЄ на тему утримання Росією українських політв'язнів, це питання стало більш зрозумілим європейцям.

Зокрема більше розкрилися незаконні дії з боку Росії, що також має вплив на настрої щодо повернення російської делегації в Асамблею.

Про це заявив представник литовської делегації в ПАРЄ, доповідач по репорту про українських політичних в'язнів в Росії і Криму Емануеліс Зінгеріс, на підставі якого сьогодні в ПАРЄ було прийнято резолюцію, повідомляє кореспондент Укрінформу.

За його словами, після сьогоднішніх дебатів в ПАРЄ Європі стала більш зрозуміла ситуація з українськими політичними в'язнями в РФ і Криму. "І після цього, думаю, питання повернення російських депутатів сюди для багатьох вже не виникає, тому що такий рівень злочинної діяльності на окупованих територіях, факти якої розкрилися тут через призму Сенцова, його боротьбу за всіх політичних в'язнів, також ці жахливі методи видачі російських паспортів, поширення їх проти волі громадян в Криму, нападки проти Меджлісу. Все це розкрилося», - наголосив Зінгеріс, оцінюючи дебати і голосування.

Читайте також: Резолюція ПАРЄ щодо звільнення політв’язнів Кремля: повний текст

На його думку, в нинішніх відносинах РФ і РЄ "спостерігається абсолютний крах".

"Рада Європи намагається налагодити діалог, пише листи, просить відповідати і ніяких відповідей немає майже на жодне питання з російської сторони і жодного співробітництва", - сказав представник литовської делегації.

Як відомо, сьогодні на літній сесії ПАРЄ в Страсбурзі, було прийнято резолюцію із закликом до Росії негайно звільнити всіх українських політичних в'язнів. За ухвалення резолюції проголосували 77 депутатів ПАРЄ, утрималися 15, жоден депутат не проголосував проти.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-