У Мінфіні США оцінили курс реформ українського уряду

У Мінфіні США оцінили курс реформ українського уряду

Фото
707
Ukrinform
США надають велике значення програмам підтримки України і підтримують курс і орієнтири реформ, які проводить український уряд.

Про це заявив заступник міністра фінансів США з міжнародних справ Девід Малпас під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом у Києві, повідомляє Урядовий портал.

«Ми маємо високий рівень взаємного діалогу, вже провели змістовні переговори в Міністерстві фінансів і у нас великі сподівання на переговори з вами. Ми підтримуємо ваш уряд на шляху економічних реформ», - цитує Малпаса прес-служба Кабміну.

Під час розмови сторони торкнулися широкого спектру питань двосторонньої взаємодії і обговорили перебіг співпраці з міжнародними фінансовими організаціями, передусім Міжнародним валютним фондом.

Читайте також: Гройсман обіцяє соціальний ліфт для молодих талантів

Володимир Гройсман у свою чергу відзначив, що Україна відчуває підтримку США і на зовнішньому рівні, і у проведенні внутрішніх реформ.

"Йдеться і про питання відновлення нашої територіальної цілісності, і про економічні аспекти. Очікуємо на нові можливості нашої взаємодії", - зазначив Прем'єр-міністр. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-