РНБО оприлюднила список підсанкційних російських компаній і організацій

РНБО оприлюднила список підсанкційних російських компаній і організацій

Укрінформ
Рада національної безпеки і оборони України оприлюднила список російських компаній і організацій, проти яких 21 червня ввели санкції.

Відповідні списки поширила прес-служба РНБО.

"РНБО України запровадила санкції, симетричні санкціям, уведеним Урядом США (11 червня ц.р.) проти юридичних осіб, причетних до діяльності російських спеціальних служб у кіберпросторі, зокрема: Науково-дослідний інститут "Квант",  ТОВ "Дайвтехносервіс",  ТОВ "Цифрові технології безпеки",  ERPScan BV та  Embedi Limited", - йдеться у повідомленні.

Список юридичних осіб, щодо яких застосовано санкції, доповнено політичними партіями та громадськими організаціями, які брали участь у підготовці та проведенні незаконного голосування на території тимчасово окупованих Російською Федерацією Автономної Республіки Крим та м. Севастополя у рамках виборів до Держдуми.

"Це, зокрема: Центральна виборча комісія Російської Федерації,  Виборча комісія "Республіки Крим", Всеросійська політична партія "Єдина Росія", Політична партія "Ліберально-демократична партія Росії" (ЛДПР) Всеросійська політична партія "Родіна", Політична партія "Демократична партія Росії", Союз ветеранів Афганістану, Політична партія "Патріоти Росії",  Загальноросійська громадська організація "Союз пенсіонерів Росії", Всеросійська політична партія "Аграрна партія Росії", Політична партія "Комуністична партія Російської Федерації", Всеросійська громадська організація "Бойове братство"; Загальноросійський громадський рух "Корпус "За чисті вибори", - зазначили у прес-службі.

Також запроваджено санкції стосовно російських підприємств ВПК, а також ДП "Луганський авіаційний ремонтний завод", що знаходиться на окупованій території України та активно використовується державою-агресором проти нашої країни.

"Зокрема, крім названого підприємства, санкції запроваджено щодо Федерального державного унітарного підприємства "Радіочастотний центр центрального федерального округу", Федерального державного унітарного підприємства "Ордена Трудового Червоного Прапора науково-дослідний інститут радіо", ТОВ "АРД Сатком Сервіс", ТОВ "РусІнтеКо", ТОВ "Алмаз-Антей Телекомунікації", ТОВ "Лідер строй", ТОВ "ПРОЕКТ", ТОВ "М-Телеком", ТОВ "Альфател", ТОВ "ПБР", ТОВ "АСЗ", - додали у повідомленні.

Читайте також: Порошенко затвердив рішення РНБО про санкції проти Росії

Крім того, санкції запроваджено щодо фізичних осіб, які причетні до підготовки і проведення незаконного голосування на території тимчасово окупованих Росією Автономної Республіки Крим та м. Севастополя у рамках виборів до Державної Думи, та відносно яких уведено санкції Урядом США, серед яких відомий російський мільярдер Аркадій Ротенберг та члени його родини.

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні Президент України Петро Порошенко  увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 21 червня 2018 року "Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)". Контроль за виконанням рішення РНБО України Порошенко поклав на Секретаря РНБО Олександра Турчинова.

Запроваджено санкції до 30 юридичних та 14 фізичних осіб, у зв’язку з чим було оновлено санкційний список, який зараз налічує 1762 фізичні особи та 786 юридичних осіб. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-