Рада відкрилась, у сесійній залі - 347 депутатів

Рада відкрилась, у сесійній залі - 347 депутатів

584
Ukrinform
Голова Верховної Ради Андрій Парубій відкрив ранкове пленарне засідання, у сесійній залі зареєструвалося 347 народних депутатів.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України оголошую відкритим", - сказав спікер.

Як повідомлялося, Верховна Рада у середу о 12:30 планує розпочати розгляд у другому читанні законопроект №8068 «Про національну безпеку України».

Розгляд цього законопроекту стоїть п’ятим питанням у порядку денному.

Читайте також: Порошенко підписав закон, який заохочує громадян до військової служби

Депутати також розглянуть законопроекти «Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект "Вища освіта України") між Україною та Північною екологічною фінансовою корпорацією» (№0184),  «Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Фінляндської Республіки про реалізацію проекту «Фінська підтримка реформи української школи» (№0190),  «Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Турецької Республіки про взаємне сприяння та захист інвестицій» (№0183).

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони у вівторок, 19 червня, рекомендував парламенту ухвалити у другому читанні та в цілому законопроект “Про національну безпеку України” (№8068).

У першому читанні його парламент ухвалив 5 квітня.

Законопроект визначає засади держполітики у сфері національної безпеки та оборони, цивільного контролю за військовою сферою, а також стратегій захисту держави, зокрема кібербезпеки.

16 червня Президент Петро Порошенко наголосив на необхідності ухвалення цього тижня закону про національну безпеку, в тому числі у зв'язку з тим, що у липні відбудуться два важливі саміти: Україна-ЄС та саміт НАТО.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-