Порошенко вніс у Раду як невідкладний законопроект про запуск Антикорупційного суду

Порошенко вніс у Раду як невідкладний законопроект про запуск Антикорупційного суду

5071
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко вніс як невідкладний законопроект про утворення Антикорупційного суду на розгляд Верховної Ради.

Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво Глави держави.

"Президент Петро Порошенко відповідно до статті 93 та частини другої статті 125 Конституції України вніс на розгляд Верховної Ради проект Закону України "Про утворення Вищого антикорупційного суду". Глава держави визначив документ як невідкладний для позачергового розгляду парламенту", - йдеться у повідомленні.

Мета проекту закону - виконання вимог Конституції України, Закону України "Про Вищий антикорупційний суд" та Закону України "Про судоустрій і статус суддів" для започаткування діяльності Вищого антикорупційного суду.

Читайте також: Антикорупційний суд: Порошенко чекає експертів від ОБСЄ і Ради Європи

Доповідатиме законопроект під час його розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради заступник глави Адміністрації Президента України Олексій Філатов.

Як повідомлялося, Верховна Рада 7 червня ухвалила закон про «Вищий антикорупційний суд». 11 червня він був підписаний Президентом Петром Порошенком. Закон набув чинності 14 червня.

Водночас, як зазначав міністр юстиції Павло Петренко, парламенту також потрібно ухвалити «технічний» закон про створення Вищого антикорупційного суду - закон про констатацію створення суду, як вимагає Конституція.

14 червня Порошенко подав до Вищої ради правосуддя проект закону «Про утворення Вищого антикорупційного суду».

18 червня Вища рада правосуддя підтримала президентський законопроект про створення Вищого антикорупційного суду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-